30-11-08

SPARTATHLON WEETJES

 

 

 spart_pgeSpartathlon 2008

 

LIJST BELGISCHE FINISHERS SPARTATHLON

Noel Rogiers 1983,1984

Fernand Tonneau 1983,1984

William verdonck 1985,1989,1990,1991,1992,1993,2002

Leo Van Tichelen 1985,1987,1988,1989,1990,1991,1992,1993,1994

Gilbert Gevaert 1987,1988,1989,1990,1992,

Leo Remis 1988,1989,1992,1993,1994

Robert Dhooghe 1989,1994

Dirk Ballon 1990

Rik Jonckheere 1990

Paul Beckers 1992

Henri Tijskens 1992

Ignace Matthys 1992,1993,1994

Philipe Verdonck 1992,1993,2003,2004

Pieter Droogmans 1992

Wilson Dammekens 1995,1996,1997

KATIA NOLENS, ENIGE BELGISCHE VROUW OOIT.1996

Joseph Buteneers 1996

Jan Bauwens 1997

Alain Ponchelet 2000,2001

Edwin Lenaerts 2002

Johan Bogaert 2007

Luc De Jaeger 2008

IN TOTAAL 21 MANNEN EN 1 VROUW DIE VOOR BELGIE,DE FINISH HAALDEN ONDER DE 36 UUR IN DE SPARTATHLON ,DE LOOPRUN VAN 246 KM VAN ATHENE NAAR SPARTA,VANAF DE EERSTE UITGAVE IN 1983 TOT DIT JAAR 2008.

IMG_7186





















Commentaren

Petje af voor Katia Nolens! Juist het volgende artikel gevonden over Katia Nolens: http://www.hbvl.be/vindzoek/archief/krantenkop-katia-nolens-loopt-gemiddeld-1-marathon-om-de-twee-weken.aspx?id=%7B35acdf7e-1df9-11d5-8d37-0008c772a0e7%7D&check=archief

Petje af!!!

Greetings - Nathalie

Gepost door: Nathalie | 30-11-08

De commentaren zijn gesloten.